Térítési díjak

Óvodai étkezés és kedvezményei

Az óvoda étkezését a Hungast Vital Kft. biztosítja. A konyha tapasztalt és széleskörűen figyelmet fordít a gyermekek egészséges táplálkozására, bele értve a diétás étrendet tartó gyermekek ellátását is.
Úgy mint: liszt- glutén,  laktóz, tejfehérje- tejcukor, tojás érzékeny, cukorbeteg, ovo-lakto, vegetáriánus, koleszterin és sószegény diéta, húsmentes étrend
Térítési díj: 524.- Ft/nap
Diétás étkezéstérítési díja: 689.-Ft /nap

Rendszeres gyermekvédelmi támogatásban részesül
Kedvezmény mértéke: 100%
Nyilatkozat gyermekétkeztetés normatív kedvezményének igénybevételéhez óvodai nevelés esetén. (A nyomtatvány az óvoda titkárságán kérhető)
Kedvezményhez szükséges igazolások:
Igazolás a rendszeres gyermekvédelmi támogatásról

Tartósan beteg, vagy fogyatékkal élő gyermek esetében
Szakorvos által kiadott igazolás a tartós betegségről

Ha a családban tartósan beteg, vagy fogyatékkal élő gyermeket nevelnek
Szakorvos által kiadott igazolás a tartós betegségről

Ha, a családban 3, vagy több gyermeket nevelnek
Kedvezményhez szükséges igazolások:
A családban az egy főre jutó havi jövedelem nem haladja meg, a kötelező legkisebb munkabér, SZJA-val, munkavállalói, egészségbiztosítási és nyugdíjjárulákkal csökkentett, azaz nettó összegének 130%-át.