Mosolykert Óvodáért Alapítvány

Képviselő neve,  kuratóriumi elnök : Baloghné Rábai Ildikó

A szervezet célja
Cél szerinti besorolás:  Tudomány, oktatás, kutatás, ismeretterjesztés
Cél leírása:  oktatási, nevelési tevékenység, az óvodai nevelés anyagi, technikai, műszaki feltételeinek javítása

Alapítvány célja:
A helyi Óvodai Program által kitűzött nevelési, fejlesztési feladatok támogatása:
● egészséges életmódra nevelés
● környezeti nevelés ( kirándulások, Erdei Óvoda) támogatása
● kulturális, sport és szabadidős gyerekprogramok támogatása
A szervezet célja
Cél szerinti besorolás:  Tudomány, oktatás, kutatás, ismeretterjesztés

Alapítvány célja:
● egészséges életmódra nevelés
● környezeti nevelés ( kirándulások, Erdei Óvoda) támogatása
● kulturális, sport és szabadidős gyerekprogramok támogatása

PIllanatképek

Az óvoda támogatásával az alábbi eszközöket vásároltuk.

Kedves Adózók!
Köszönjük a  2020-as éves felajánlásaikat, és kérjük, hogy, a továbbiakban is támogassák adójuk 1%-ával óvodánk alapítványát.
A kapott felajánlásokból vásároltunk : homokozó játékokat, labdákat, képes könyveket a ballagó nagycsoportosoknak, karácsonyi meglepetésként, minden csoport képességfejlesztő játékokat kapott.
Hogyan tudják felajánlani adójuk 1%-át a Mosolykert Óvodáért Alapítványnak 2 perc ráfordításával?
Eljuttathatják a NAV-hoz.
Az adó 1%-os rendelkezés legegyszerűbb formája. A szöveg alatt található linkről letölthető nyilatkozatunkat pontosan kitöltve adják le személyesen, vagy postai úton juttassak el a NAV-nak. Ha borítékban adja le, a ragasztásnál saját kezűleg alá kell, hogy írja és rá kell írni az adóazonosító jelét is.
Ügyfélkapun keresztül
Ha rendelkezik Ügyfélkapu regisztrációval, az egyszerűen és könnyen kezelhető ESZJA Online felületen, a www.nav.gov.hu/nav/szja/szja oldalon keresztül néhány kattintással fel tudja ajánlani adója 1%-át.
Adó 1%-hoz adószámunk:18569371-1-09
Támogatásukat hálásan köszönjük a Mosolykert Óvodába járó gyermekek nevében!